"Znalezienie zdrowia powinno być celem lekarza. Każdy może znaleźć chorobę." A.T. Still

OrtoPhysio
to gabinet fizjoterapii, który został utworzony w 2017r.

Od początku istnienia firmy założenie było jedno – pomoc Pacjentom jak najskuteczniej i jak najszybciej.

Dlaczego wybrać akurat OrtoPhysio?

Wasze zdrowie to moja pasja!

Szkolę się bez przerwy z zakresu fizjoterapii i osteopatii, aby jak najskuteczniej walczyć z Waszymi dolegliwościami. W gabinecie stosuję terapie manualne o najwyższej efektywności, aby Pacjenci jak najszybciej wracali do zdrowia i pełnej aktywności.

Placówka wyróżnia się indywidualnym i holistycznym podejściem do każdego pacjenta. Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie  terapeuty pozwala najlepiej pomagać Pacjentom.

W moim gabinecie najważniejszy jest Pacjent. Decydując się na wizytę w OrtoPhysio masz gwarancję, że podczas Twojego pobytu w gabinecie terapeuta zajmie się tylko Tobą.

Specjalista - mgr Piotr Koper D.O.

Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Obecnie studiuję Medycynę Osteopatyczną na Flanders International Collage of Osteopathy & Mazowiecka Uczelnia Medyczna (FICO-MUM).

Swoje doświadczenie zdobywałem podczas pracy z Pacjentami w Kielcach, Warszawie, Nasielsku, Nowym Dworze Mazowieckim i Płońsku. Specjalizuję się w terapii pacjentów z bólem o różnym podłożu.

Ukończone przeze mnie szkolenia pozwalają mi na dokładne badanie Pacjenta w celu uzyskania informacji o podłożu dysfunkcji oraz wyeliminowanie problemu przy pomocy skutecznych technik manualnych.

Współpracuję również ze sportowcami uprawiającymi różne dyscypliny sportu, na zróżnicowanym poziomie zaawansowania.

Szkolenia

Umów się na wizytę

W celu umówienia wizyty proszę o kontakt telefoniczny, mailowy lub przez Social Media OrtoPhysio.